Přijďte si vybrat tu správnou vanu!


Kde nás najdete

For Garden Prostějov

Plumlovská 167/175 (naproti Albertu)

Prostějov-Krasice 796 04

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ


Maximální pohoda v každém ročním období

Přijďte si vybrat!

For Garden Prostějov

Plumlovská 167/175 (naproti Albertu)

Prostějov-Krasice 796 04

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

+420 777 251 008 p. Borovec

Ukázka nejoblíbenějších van a sudů

Detailní informace

Koupací vany (sudy) s plastovou vložkou ze sklolaminátu

Jedná se o vany z polyesterové pryskyřice s průměrem dvou metrů, které jsou obloženy modřínovými deskami (perodrážka) a jsou staženy obručemi z nerezové oceli. Často se jim říká také finská vana. Polyesterový kryt je silný a těsný (tento typ polyesteru má vlastnosti spojené s nepropustností vody) a hladký povrch je výsledkem jedinečné citlivosti materiálu použitého pro specializované profilování. Naše zahradní vany jsou plně profesionální zařízení, navržená pro efektivní odpočinek spokojených uživatelů, profesionálně a s péčí o všechny detaily.
Zahradní vířivky procházejí nejpřísnějšími testy. Naše nabídka je určena všem běžným uživatelům díky konkurenčním cenám. Polyesterové výplně nejen mistrovsky plní své funkce, ale také mají stylový design, plně uspokojující smysl pro estetiku svých majitelů. Tyto typy van jsou především mnohem trvanlivější (poskytují dlouhodobou nepřetržitou činnost), jsou odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a mnohem pohodlnější.

Finská vana s vnějšími kamny a vířivkou s LED osvětlením

Tato koupací vana je k dispozici v šedé, v bílé nebo na přání i v jiné barvě. Pohodlný dřevěný žebřík umožňuje volný vstup do vany. Malý rozměr kamen stojící na boku dodává skutečné kouzlo vany. Venkovní pec je řešení, která vám umožní udržet větší prostor pro koupání uprostřed vany, takže je dobrou volbou pro větší rodinu, která se chce trávit společné chvíle. Naše modřínová zahradní vana vám umožní instalovat podvodní LED osvětlení pro barevnou terapii a 6kanálovou hydromasáž s čerpadlem 1,1 kW. Prostorné zařízení doporučuje velká skupina spokojených zákazníků.

Finská vana s integrovanými kamny a vířivkou s LED osvětlením

Velmi univerzální řešení je integrovaný systém vytápění v naší zahradní vaně. Viditelným prvkem je pouze odvzdušňovací ventil, zbytek kamen se nachází v krytu vany. Tento model se vyznačuje stylovým vzhledem a moderním rozměrem. Představuje jak užitkový prvek, tak i dekoraci zahrady našich klientů. Stejně jako u ostatních modelů v naší nabídce jsou k dispozici nové funkce (včetně hydromasáží, barevnou terapii, izolovaným krytem, a schopnost nahradit kryt komínu), a je velmi snadno ovladatelná a umožní vám nezapomenutelný zážitek.